Ofertă acceptată Cumpărare directă

SAVANA LAC ECOLOGIC INCOLORPT.LEMN 2,5L

Număr anunț
DA20698988
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL BUCOVINEI (CUI 4244628)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
03422000-4 · Lac (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219,12 RON
Valoare atribuită
219,12 RON
Data publicării
25.06.2018 12:55
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 14:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

219,12 RON

din 219,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.