Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE ALIMENTARE

Număr anunț
DA20692284
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC,,ANGHEL SALIGNY'' TURT (CUI 17344270)
Furnizor / câștigător
JUNIOR COMPANI S.R.L. (CUI 15894715)
Cod CPV
03142500-3 · Oua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.589,22 RON
Valoare atribuită
2.589,22 RON
Data publicării
24.06.2018 22:43
Termen limită
29.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.589,22 RON

din 2.589,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.