Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII DE DEZINFECTIE SI DEZINSECTIE

Număr anunț
DA20664874
Autoritate contractantă
R.A.T.SRL (CUI RO2315129)
Furnizor / câștigător
ELCOZSAL S.R.L. (CUI 12538217)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0,06 RON
Valoare finală
0,06 RON
Data publicării
20.06.2018 13:10
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.