Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BX312 Fir polipropilena 2/0, L=75cm, ac 29.7mm, 3/8 cerc triunghiular
- Număr anunț
- DA20696750
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF. PANTELIMON (CUI 4203881)
- Furnizor / câștigător
- BIOSENS MEDICA SRL (CUI RO23110363)
- Cod CPV
- 33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.448 RON
- Valoare atribuită
- 2.448 RON
- Data publicării
- 25.06.2018 11:28
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 11:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.448 RON
din 2.448 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro