Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Distrugator automat pentru documente Rexel Auto+ 130X Cross Cut
- Număr anunț
- DA20691464
- Autoritate contractantă
- GRUPAREA DE JANDARMI MOBILA CLUJ NAPOCA (CUI 34603812)
- Furnizor / câștigător
- TRIMA - BIROTICA & PAPETARIE SRL (CUI 24048685)
- Cod CPV
- 30191400-8 · Dispozitiv de distrugere a documentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.577,77 RON
- Valoare finală
- 1.577,77 RON
- Data publicării
- 22.06.2018 15:29
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.