Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator auto - compatibil DACIA DUSTER

Număr anunț
DA20688348
Autoritate contractantă
Institul National de Cercetare pentru Sport (CUI 14066048)
Furnizor / câștigător
SORGETI SRL (CUI RO14936391)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
286,23 RON
Valoare atribuită
286,23 RON
Data publicării
22.06.2018 12:32
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

286,23 RON

din 286,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.