Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii drumuri comunale si strazi prin plombare cu mixtura BA8 in comuna Magesti

Număr anunț
DA20683450
Autoritate contractantă
COMUNA MAGESTI (PRIMARIA COMUNEI MAGESTI) (CUI 4687234)
Furnizor / câștigător
CARIER SRL (CUI RO15562953)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.589,09 RON
Valoare atribuită
21.589,09 RON
Data publicării
22.06.2018 09:14
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 11:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.589,09 RON

din 21.589,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.