Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie ceai 12 sortimente 180 pliculete
- Număr anunț
- DA20699994
- Autoritate contractantă
- Autoritatea pentru Reforma Feroviara (CUI 37314940)
- Furnizor / câștigător
- SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
- Cod CPV
- 15864100-3 · Ceai la pliculet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 146,78 RON
- Valoare atribuită
- 146,78 RON
- Data publicării
- 25.06.2018 13:33
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 14:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
146,78 RON
din 146,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro