Ofertă refuzată Cumpărare directă

servicii de supraveghere lucrari

Număr anunț
DA20693502
Autoritate contractantă
COMUNA MARASU (CUI 4342685)
Furnizor / câștigător
LICOTRANS SRL (CUI 16954564)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.000 RON
Valoare finală
48.000 RON
Data publicării
25.06.2018 09:17
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.