Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 33,8% sub estimat
lampa halogen MINDRAY BS400
- Număr anunț
- DA20687800
- Autoritate contractantă
- Spitalul MUnicipal "Anton Cincu" Tecuci (CUI 4322270)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
- Cod CPV
- 31521000-4 · Lampi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.538 RON
- Valoare atribuită
- 1.680 RON 33,8% sub estimat
- Data publicării
- 22.06.2018 12:09
- Termen limită
- 27.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 10:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.680 RON
din 2.538 RON estimat
33,8%
Adjudecat la 66,2% din estimat · economie 858 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.