Ofertă acceptată Cumpărare directă

APA MINERALA

Număr anunț
DA20686668
Autoritate contractantă
ORASUL DABULENI (CUI 5002029)
Furnizor / câștigător
VASILMAR SRL (CUI 13560328)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.748 RON
Valoare atribuită
2.748 RON
Data publicării
22.06.2018 11:26
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.748 RON

din 2.748 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.