Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 99,9% sub estimat

Lucrari de reparatii apa canal pentru Comuna zemes, judet Bacau

Număr anunț
DA20660360
Autoritate contractantă
COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
Furnizor / câștigător
MARADI PREST ZEMEŞ S.R.L. (CUI 38825722)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.126,05 RON
Valoare atribuită
10 RON 99,9% sub estimat
Data publicării
20.06.2018 10:04
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10 RON

din 15.126,05 RON estimat 99,9%

Adjudecat la 0,1% din estimat · economie 15.116,05 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.