Atribuită Cumpărare directă

Ghiozdane echipate cu un set de rechizite pentru programul ”Primul meu ghiozdan”

Număr anunț
DA36395068
Autoritate contractantă
Municipiul Slatina (CUI 4394811)
Furnizor / câștigător
RESTECO METAL SUD SRL (CUI 32788765)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
85.120 RON
Data publicării
29.08.2024 14:31
Data finalizării
30.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

85.120 RON