Ofertă acceptată
Cumpărare directă
furtun cauciuc inalta presiune cu capete metalice, Furtun hidraulic 1 SN DN 10 Sertizat, Cuple
- Număr anunț
- DA20695318
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
- Furnizor / câștigător
- STERA INDUSTRY SRL (CUI RO14613064)
- Cod CPV
- 44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 375,98 RON
- Valoare atribuită
- 375,98 RON
- Data publicării
- 25.06.2018 10:30
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 16:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
375,98 RON
din 375,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro