Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cititor coduri de bare Motorola Symbol DS4308-HD, USB, stand, negru
- Număr anunț
- DA20686840
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
- Furnizor / câștigător
- IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
- Cod CPV
- 30216130-6 · Cititoare de coduri de bare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 746,42 RON
- Valoare atribuită
- 752 RON
- Data publicării
- 22.06.2018 11:33
- Termen limită
- 27.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
752 RON
din 746,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro