Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serviciu lunar analize fizico-chimice ale apei geotermale 2684 Baloteşti (Anunţ: ADV1016357)
- Număr anunț
- DA20685483
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ILFOV - CONSILIUL JUDETEAN (CUI 4192545)
- Furnizor / câștigător
- BIOSOL PSI SRL (CUI RO13341727)
- Cod CPV
- 71610000-7 · Servicii de testare si de analiza a compozitiei si a puritatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.719,98 RON
- Valoare atribuită
- 6.719,98 RON
- Data publicării
- 22.06.2018 10:37
- Termen limită
- 27.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 10:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.719,98 RON
din 6.719,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro