Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Costum tip ISU peliculizat inscriptionat SVSU.Casca pompier cu vizor.Cordita salvare 20 ml
- Număr anunț
- DA20693111
- Autoritate contractantă
- Comuna Nicseni (CUI 3372122)
- Furnizor / câștigător
- STING SRL (CUI RO13783214)
- Cod CPV
- 18130000-9 · Imbracaminte speciala de lucru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.030 RON
- Valoare atribuită
- 2.030 RON
- Data publicării
- 25.06.2018 08:56
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 09:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.030 RON
din 2.030 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro