Ofertă acceptată Cumpărare directă

Porti acces + panou de afisare + indicatoare de orientare Targ Tescani

Număr anunț
DA20693633
Autoritate contractantă
COMUNA BERESTI TAZLAU (CUI 4353005)
Furnizor / câștigător
SULTANA MARICA SRL (CUI 34060805)
Cod CPV
30192170-3 · Panouri de afisare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.000 RON
Valoare atribuită
14.000 RON
Data publicării
25.06.2018 09:22
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 09:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.000 RON

din 14.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.