Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse materiale de constructii

Număr anunț
DA20688960
Autoritate contractantă
ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI IMOBILIAR TURDA SRL (CUI RO31414940)
Furnizor / câștigător
AGROLIV SRL (CUI 6761027)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462,61 RON
Valoare atribuită
462,61 RON
Data publicării
22.06.2018 12:59
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

462,61 RON

din 462,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.