Ofertă acceptată Cumpărare directă

FIR NYLON 3MM

Număr anunț
DA20680201
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIA MONTANA (CUI 4562290)
Furnizor / câștigător
TEHNO FOREST CONSTRUCT SRL (CUI RO18258216)
Cod CPV
19723000-0 · Fir cu textura simpla (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,20 RON
Valoare atribuită
165,20 RON
Data publicării
21.06.2018 15:02
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,20 RON

din 165,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.