Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE CONSOLE DE BASCHET SUSPENDATE

Număr anunț
DA20701651
Autoritate contractantă
Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Cluj (CUI RO27428433)
Furnizor / câștigător
EUROMA SPORT SRL (CUI RO11771329)
Cod CPV
37452210-6 · Sisteme de joc complete pentru baschet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.287,40 RON
Valoare atribuită
1.287,40 RON
Data publicării
25.06.2018 14:43
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.287,40 RON

din 1.287,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.