Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE EKG ROLA 50MM PENTRU DEFIBRILATOR NIHON KOHDEN TEK 5531
- Număr anunț
- DA20699189
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- MEDCLAS TRADING SRL (CUI RO17149792)
- Cod CPV
- 22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 615 RON
- Valoare atribuită
- 615 RON
- Data publicării
- 25.06.2018 13:02
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 13:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
615 RON
din 615 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro