Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de promovare

Număr anunț
DA20694479
Autoritate contractantă
JUDETUL HARGHITA (CUI 4245763)
Furnizor / câștigător
COLOR POINT ADVERTISING SRL (CUI RO24713311)
Cod CPV
79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.860 RON
Valoare atribuită
2.860 RON
Data publicării
25.06.2018 09:58
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.860 RON

din 2.860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.