Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CATERING

Număr anunț
DA20689345
Autoritate contractantă
CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
Furnizor / câștigător
ALSET SRL (CUI RO18785615)
Cod CPV
39222000-4 · Articole de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.406 RON
Valoare finală
1.406 RON
Data publicării
22.06.2018 13:15
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.