Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,9% sub estimat
ACHIZITIE MATERIALE MAGAZIE - IUNIE 2018
- Număr anunț
- DA20696852
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.862,38 RON
- Valoare atribuită
- 11.631,18 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2018 11:32
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 12:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.631,18 RON
din 11.862,38 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 231,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.