Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fittinguri - pentru proiect UPB cercetare PNIII 80BG/2016

Număr anunț
DA20695168
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI RO15595373)
Cod CPV
42124320-3 · Piese pentru pompe de vid (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.480 RON
Valoare atribuită
4.480 RON
Data publicării
25.06.2018 10:24
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.480 RON

din 4.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.