Acasă · Licitații
· Piese pentru pompe de aer sau de vid, pentru compresoare de aer sau de gaz (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reductor oxigen cu cupla rapida si fara cupla rapida pentru butelie oxigen
- Număr anunț
- DA20674004
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 42124300-7 · Piese pentru pompe de aer sau de vid, pentru compresoare de aer sau de gaz (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.740 RON
- Valoare atribuită
- 9.740 RON
- Data publicării
- 21.06.2018 11:04
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 14:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.740 RON
din 9.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro