Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de tiparire si livrare vouchere de vacanta

Număr anunț
DA20697939
Autoritate contractantă
COMUNA ARMASESTI (PRIMARIA COMUNEI ARMASESTI) (CUI 4365239)
Furnizor / câștigător
EDENRED ROMANIA SRL (CUI RO10696741)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
0,01 RON
Data publicării
25.06.2018 12:12
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.