Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru transportul rutier si pentru alte echipamente (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
reparatie placute frana fata si discuri frana fata skoda octavia
- Număr anunț
- DA20696265
- Autoritate contractantă
- Consiliul National pentru Combaterea Discriminarii (CUI 14818035)
- Furnizor / câștigător
- ECHIPA M3 UNIC SRL (CUI RO27940572)
- Cod CPV
- 50230000-6 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru transportul rutier si pentru alte echipamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 747,49 RON
- Valoare atribuită
- 747,49 RON
- Data publicării
- 25.06.2018 11:09
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
747,49 RON
din 747,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro