Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Calibrare audiometru clasa I , cu doua canale
- Număr anunț
- DA20695592
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
- Furnizor / câștigător
- SONOROM SRL (CUI RO9164147)
- Cod CPV
- 50433000-9 · Servicii de calibrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 625 RON
- Valoare atribuită
- 625 RON
- Data publicării
- 25.06.2018 10:41
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
625 RON
din 625 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro