Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ECHIPAMENT INFORMATIC SI ACCESORII DE BIROU, CU EXCEPTIA MOBILIERULUI SI A PACHETELOR SOFTWARE
- Număr anunț
- DA20693025
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGOC NR.1 POPESTI (CUI 4687277)
- Furnizor / câștigător
- PROSOFT DANIEL SRL (CUI 15321769)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.025,21 RON
- Valoare atribuită
- 3.025,21 RON
- Data publicării
- 25.06.2018 08:51
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 15:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.025,21 RON
din 3.025,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro