Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fulie pentru compresor aer Roman Raba 215 CP
- Număr anunț
- DA20691824
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă "Ţara Bârsei" al judeţului Braşov (CUI 4317541)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI RO151836)
- Cod CPV
- 44523300-5 · Garnituri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126,05 RON
- Valoare atribuită
- 126,05 RON
- Data publicării
- 22.06.2018 16:38
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 09:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
126,05 RON
din 126,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro