Ofertă acceptată Cumpărare directă

Perdele EMI cf. ADV1008839

Număr anunț
DA20691417
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
CONCEPT ELECTRONICS SRL (CUI RO1594122)
Cod CPV
42992300-9 · Material absorbant electromagnetic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.040 RON
Valoare atribuită
20.040 RON
Data publicării
22.06.2018 15:24
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 16:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.040 RON

din 20.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.