Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet articole si produse de curatat - Ref.706160 - Cercetare
- Număr anunț
- DA20690312
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STANDARD SOFT TRADING S.R.L. (CUI RO26175529)
- Cod CPV
- 39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 275,35 RON
- Valoare atribuită
- 275,35 RON
- Data publicării
- 22.06.2018 14:00
- Termen limită
- 27.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 17:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
275,35 RON
din 275,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro