Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii mentenanta revizii aer conditionat pt Liceul Mircea Eliade

Număr anunț
DA20677172
Autoritate contractantă
Administratia Scolilor Sector 6 (CUI 14314666)
Furnizor / câștigător
OBIECTIV UNIC S.R.L. (CUI 32827350)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.365 RON
Valoare atribuită
13.365 RON
Data publicării
21.06.2018 13:00
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.365 RON

din 13.365 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.