Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de protectie si paza

Număr anunț
DA20665834
Autoritate contractantă
Consiliul Economic si Social (CUI 10464660)
Furnizor / câștigător
MRC GUARDING SERVICE SRL (CUI RO33296590)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55.200 RON
Valoare atribuită
55.200 RON
Data publicării
20.06.2018 13:45
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 15:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55.200 RON

din 55.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.