Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de traducere din/in limba romana, din/in limba engleza

Număr anunț
DA20665450
Autoritate contractantă
COMUNA BROSTENI ( PRIMARIA BROSTENI) (CUI 8845957)
Furnizor / câștigător
VISIBLE SOLUTIONS SRL (CUI 33978547)
Cod CPV
79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.830 RON
Valoare finală
1.830 RON
Data publicării
20.06.2018 13:31
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.