Ofertă refuzată Cumpărare directă

ULEI CASTROL 15W40 LA 20L

Număr anunț
DA20658817
Autoritate contractantă
COMUNA RADASENI (PRIMARIA RADASENI) (CUI RO4327545)
Furnizor / câștigător
GEROM GH SRL (CUI RO25064565)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
436,97 RON
Valoare finală
436,97 RON
Data publicării
20.06.2018 08:58
Data finalizării
25.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.