Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet tonere conf.anunt,nr.1019251/20/06/18
- Număr anunț
- DA20698260
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI RO15730038)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.921,70 RON
- Valoare atribuită
- 7.921,70 RON
- Data publicării
- 25.06.2018 12:24
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 13:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.921,70 RON
din 7.921,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro