Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor LED IPS Dell 21.5", Full HD, VGA, HDMI, Negru, S2218H [S2218H] Kit Tastatura + Mouse Micros

Număr anunț
DA20694857
Autoritate contractantă
Orasul Avrig (CUI 4241087)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30231310-3 · Ecrane plate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
579,81 RON
Valoare atribuită
579,81 RON
Data publicării
25.06.2018 10:14
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

579,81 RON

din 579,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.