Ofertă acceptată
Cumpărare directă
IMPRIMANTA EPSON L 6160 CISS/48696/05.06.2018
- Număr anunț
- DA20693413
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- ELECTROMEC PROCESING SRL (CUI 38096968)
- Cod CPV
- 30232130-4 · Imprimante grafice color (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.992 RON
- Valoare atribuită
- 1.992 RON
- Data publicării
- 25.06.2018 09:12
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 09:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.992 RON
din 1.992 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro