Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CURATENIE

Număr anunț
DA20695550
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA (CUI 18001335)
Furnizor / câștigător
ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
438,92 RON
Valoare atribuită
438,92 RON
Data publicării
25.06.2018 10:40
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

438,92 RON

din 438,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.