Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Clasificator metalic, gri, 46.3x62x132.8 cm, cu 4 sertare si inchidere centralizata.Cod RTC CH305
- Număr anunț
- DA20698325
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 39132100-7 · Dulapuri de arhivare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.510 RON
- Valoare atribuită
- 1.510 RON
- Data publicării
- 25.06.2018 12:27
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 12:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.510 RON
din 1.510 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro