Ofertă acceptată
Cumpărare directă
diverse medicamente
- Număr anunț
- DA20698365
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 144,89 RON
- Valoare atribuită
- 183,23 RON
- Data publicării
- 25.06.2018 12:29
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 12:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
183,23 RON
din 144,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro