Ofertă acceptată Cumpărare directă

Flash drive 64Gb usb 2.0

Număr anunț
DA20698242
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE SALAJ (CUI 11346922)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105 RON
Valoare atribuită
105 RON
Data publicării
25.06.2018 12:23
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105 RON

din 105 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.