Atribuită Cumpărare directă

Bosch GWX 17-125 PSB - Polizor unghiular, 1700 W, 125 mm, turatie reglabila

Număr anunț
DA36396075
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Monetaria Statului (CUI 427304)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42600000-2 · Masini-unelte (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
906,72 RON
Data publicării
29.08.2024 14:31
Data finalizării
30.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

906,72 RON