Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Duotrav 40 mcg / ml + 5 mg / ml x 1 flac. x 2,5 ml sol. pic. oft.
- Număr anunț
- DA20684808
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 232,90 RON
- Valoare atribuită
- 232,90 RON
- Data publicării
- 22.06.2018 10:09
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
232,90 RON
din 232,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro