Ofertă refuzată Cumpărare directă

achizitie biberoane cu tetina, 250 ml din sticla

Număr anunț
DA20681463
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
Furnizor / câștigător
LOTUS PHARMEDICALS SRL (CUI RO2205118)
Cod CPV
33681000-7 · Tetine, pompite de supt si articole similare pentru sugari (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,40 RON
Valoare finală
142,40 RON
Data publicării
21.06.2018 16:15
Data finalizării
25.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.