Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelopa 195/75 R16C Michelin Agilis, 8 buc.-pt mercedes cj52lta, ccs cluj n.

Număr anunț
DA20697667
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A STUDENTILOR CLUJ-NAPOCA (CUI 4349110)
Furnizor / câștigător
SIGMA GUM S.R.L. (CUI RO18913803)
Cod CPV
34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.126,08 RON
Valoare atribuită
3.126,08 RON
Data publicării
25.06.2018 12:01
Termen limită
30.06.2018 17:00
Data finalizării
25.06.2018 12:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.126,08 RON

din 3.126,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.