Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Placuta de informare
- Număr anunț
- DA20696251
- Autoritate contractantă
- R13962147 Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban
- Furnizor / câștigător
- ULICI MARIUS-DANUT INTREPRINDERE INDIVIDUALA (CUI 26535067)
- Cod CPV
- 44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630 RON
- Valoare atribuită
- 630 RON
- Data publicării
- 25.06.2018 11:09
- Termen limită
- 30.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2018 12:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
630 RON
din 630 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro